• Calderon Fitzpatrick posted an update 2 weeks, 3 days ago

  بسیاری از کارهایی که ما در زندگیمان این روزها انجام میدهیم، غیرقابل اجتنابند. تقویت نکردن یک سری از مهارتها و یادنگرفتن یک سری مهارتهای جدید میتواند برابر با عقب موندن از موجی باشد که ما در آن زندگی میکنیم. شاید بهتر باشد بگوییم برای پیشرفت یک سری از اقدامات اجباری و لازم هستند.

  یادگیری زبان یکی از مهمترین مهارتهایی است که ما برای جانماندن از پیشرفت، لازم است ادامه دهیم و در این مسیر پیگیر باشیم.

  یادگیری زبان در خانه از حضور پاندمی کرونا فاکتور بگیریم، باید بگوییم پیش از این روزها هم به دلیل مشغله و پیدا نکردن زمان مناسب برای شرکت در کلاس، پیدا نکردن استاد مناسب در شهر یا منطقه زندگی و … هم کسانی به کلاسهای آنلاین روی آورده بودند. کرونا تنها شهرت این نوع ارتباط و آموزش را بیشتر کرد و به رونق گرفتن این نوع آموزش کمک کرد.

  آموزشگاه آنلاین تیکا با فراهمکردن امکان آموزش آنلاین زبان، باعث شده تا زبان دلخواه خود را از میان 14 زبان بتوانیم انتخاب کنیم. همچنین کلاس آنلاین زبان شما در ساعتی برگزار میشود که برای شما ممکن و راحت باشد.

  امکان بهره مندی از دانش اساتید غیر قابل دسترس

  تیکا همیشه شعاری دارد که میگوید: حتی اگر استاد موردعلاقه شما در کوه قاف هم باشد، میتوانید در کلاسهای او شرکت کنید! این شعار در آموزشگاه آنلاین تیکا محقق شده و زبانآموزان در سراسر دنیا، امکان رزرو کلاس با هر استادی در هر کشور و شهری را دارند.

  این اساتید علاوه بر آموزش زبان موردنظر شما، تجربیات خود از زندگی و کار در کشورهایی را برای شما بازگو میکنند که شاید روزی مقصد شما باشند.

  مدیریت زمان در کلاسهای آنلاین زبان

  کلاسهای زبان آنلاین در تیکا این قابلیت را دارند تا در زمان و ساعت دلخواه شما تشکیل شوند. شما با برگزاری کلاس آنلاین در ساعت دلخواه میتوانید روتین روزانه و مدیریت زمان بهتری در برنامه هفتگی یا روزانه خود داشته باشد.

  مدیریت هزینه با کلاسهای آنلاین زبان تیکا

  یکی از افتخارات تیکا فراهمآوردن فرصت آموزش زبان و یادگیری زبان برای همه افراد است. با تیکا هر فردی در هر مکان، قشر و سطح درآمدی میتواند بهراحتی زبان بیاموزد. سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا، امکان شرکت در کلاس زبان را با بهترین اساتید زبان و مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار داده است.

  دورههای تیکا، با توجه به تخفیفهای ویژه باشگاه مشتریان شرکتها، یکی از بهترین فرصتها برای بهبود مهارتهای مختلف در زبانی است که مدتها برای یادگیری آن تصمیم گرفتهاید یا برنامهریزی کرده اید.

  تضمین پرداخت و عودت وجه با پرداخت امن تیکا

  از امکانات آموزش آنلاین در تیکا، امکان پرداخت در پنل پلتفرم است. از این امکان با عنوان پرداخت امن از آن یاد میشود. تیکا مجوزهای لازم از سامانه و سازمانهای اینماد، ساماندهی، وزارت فرهنگ و ارشاد و رسانههای دیجیتال را دریافت کرده است. با دریافت تمامی مجوزها، تیکا پرداختهای زبانآموزان و اساتید را ایمن کرده است. با این امکان تضمین عودت وجه زبانآموز در صورت بروز مشکل در برگزاری کلاس و همچنین تضمین پرداخت اساتید برای کلاسهای برگزار شده، حاصل شده است.

  پرداخت اعتباری با تیکا

  یکی از بهترین ویژگیها که بسیاری از افراد جای خالی آن را در پلتفرمهای آموزش زبان حس میکنند، امکان پرداخت اعتباری در آموزش زبان است. آموزش و یادگیری زبان فرایندی است که در صورت ایجاد وقف باعث فراموشی ازدسترفتن تلاشهای پیش از آن میشود. باتوجهبه اینکه ممکن است شرایط پرداخت یکجا برای رزروهای ترمیک به دلایل مختلفی وجود نداشته باشد؛ امکان پرداخت اعتباری از اهمیت بالایی برخوردار است. در پرداخت اعتباری زبانآموز در تاریخی که مشخص میکند میتواند هزینه رزروهای خود را پرداخت کند.

  در این شرایط بدون هیچ دغدغهای درباره هزینه کلاس زبان به مسیر یادگیری خود بیوقفه ادامه میدهد.

  تیکا برای آسانتر شدن مسیر آموزش و یادگیری از ایجاد این امکان نیز برای شما عزیزان دریغ نکرده و امکان پرداخت اعتباری را نیز در لیست خدمات خود گنجانده است.

  تنوع زبان قابل انتخاب برای یادگیری در تیکا

  تیکا آموزش آنلاین 14 زبان مختلف را پوشش میدهد. این 14 زبان شامل زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، ژاپنی، کرهای، چینی، سوئدی، عربی، هندی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی و ترکی استانبولی هستند؛ بنابراین در انتخاب زبان دوم برای یادگیری انتخابهای شما محدود نیستند.

  امکان یادگیری زبان های خاص و کم مخاطب و با کمبود مدرس مناسب در کشور

  برخی از زبانها بهویژه برای آموزش آنلاین زبان، دارای محدودیت تعداد استاد زبان در ایران هستند. تیکا با کلاس آنلاین زبانهایی مانند ژاپنی، هلندی، سوئدی و … سهم خود را در بهبود این محدودیت بهخوبی انجام داده است.

  یادگیری زبان با بهترین مدرسین با توجه به هدف شما در تیکا

  یکی از امکانات دستنیافتنی در پلتفرمهای آموزش زبان، امکان رزرو کلاس با اساتید خاص برای رسیدن به هدف خاص است. در آکادمی آموزش آنلاین تیکا، شما این امکان را دارید تا با استفاده از فیلترها، اساتید مخصوص به خود را انتخاب کنید. برای مثال، شما میتوانید حتماً و حتماً استاد خانم داشته باشید، یا استادی که متخصص تدریس برای آمادگی شرکت در آزمون زبان شما باشد.

  آکادمی آموزش آنلاین زبان تیکا